Як правильно визначити розмір весільного плаття?

Як правильно визначити розмір весільного плаття?

Прочитавши цей матеріал, ви отримаєте можливість дізнатися аспекти компетентного визначення такого важливого параметра як розмір весільного плаття. Ми опишемо, як знімати мірки і на що звернути особливу увагу.

 

Актуальність подібної інформації

 
День весілля є для кожної дівчини абсолютно особливим. І, звичайно, кожній хочеться, щоб цей момент запам'ятався хорошим настроєм і не був затьмарений різного роду неприємностями і незручностями. І в першу чергу це стосується образу самої нареченої: зачіска, макіяж, сукня - все повинно бути ідеально.
 
Зараз багато панянок воліють замовляти речі через інтернет, це стосується і весільних суконь. Подібний хід допомагає заощадити час, нерви і навіть гроші. І тут на перше місце стають правильно підібрані розміри весільних суконь.

Як правильно визначити розмір весільної сукні?  
 

Основні виміри і корисні поради

 
Щоб визначити розмір весільного плаття вам знадобитися сантиметрова стрічка. Також рекомендуємо домовитися про допомогу, так як процес самостійного знімання вимірів може викликати певні труднощі. Помічник вам точно не зашкодить.
 
 Основні параметри, які потрібно виміряти, це обхвати:
 
  • груді;
  • талії;
  • бедер;
 
Обхват грудей вимірюють по самим виступаючим ділянкам, талію - в найвужчому місці; обхват стегон дізнаються шляхом заміру по самим опуклим частинам.
 
Також важливо виміряти довжину вироби. Не забудьте врахувати висоту каблуків при визначенні довжини сукні, якщо ви, звичайно, не плануєте бути у взутті на плоскій підошві.
 
Якщо плаття з рукавами, вам необхідно буде поміряти довжину рукава, обхвати біцепса і зап'ястя.